Середа, 20 травня 2015 06:08

Увага! Розшукуються волонтери на Межигіря Фест

У колишньому маєтку колишнього президента Януковича 6-7 червня відбудеться найкрутіший фестиваль для журналістів - Межигір’я Фест. Щоб подія пройшла на найвищому рівні, наша команда шукає волонетрів. Можливо, нам не вистачає саме вас.
Нам потрібно 10 помічників на два повних дні з 9 до 21 години. У ваші обов'язки входитиме: зустріч гостей та спікерів фестивалю, організаційна допомога на майстер-класах і, звичайно, виконання різних дрібних доручень. Можливо навіть каву комусь доведеться принести, але не лякайтесь! Бонусом - знайомство з чудовими людьми, купа корисної інформації та унікальний досівд волонтерства в історичному місці, на історичній події! Детальніше про фестиваль тут:http://mezhyhiryafest.com/
Двох особливо активних ми запросоимо допомагати нам в підготовці проекту за тиждень до фестивалю, по 3-4 години на день. Тож якщо маєте час і натхнення провести з нами навіть більше ніж два дні - зазначте це в листі!
Щоб стати волонтером фесту напишіть нам:
1. Ваше ім'я та прізвище
2. Місце навчання або роботи
3. Коротко опишіть попередній досвід волонтерства на подібних проектах (Хоча цей проект унікальний, звчиайно, і якщо досвіду нема - нічого страшного!)))
4. Поясніть (в двох реченнях!) чому ви хочете подарувати нам два дні свого життя)
Пишіть на е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
В темі листа зазначте: Волонтерство в Межигір'ї.