Понеділок, 14 березня 2016 11:29

Оголошуємо набір на тренінг з військових розслідувань та безпеки

центуріон3

Якщо ви військовий репортер, журналіст-розслідувач або плануєте спробувати себе в цих жанрах - ми чекаємо на вашу заявку. Перевага буде надаватись журналістам та редакторам регіональних видань.

Під час чотирьох тренінгових днів наші тренери з США та Великої Британії розкажуть про технології військового розслідування з використанням відкритих джерел та баз даних та проведуть дводенний курс з безпеки під час роботи в агресивному середовищі і надання першої допомоги. Тренінг є унікальною можливістю перейняти досвід у найкращих світових експертів у галузі.

Наші тренери:

Арік Толлєр, Bellingcat. Працює в команді розслідувачів з 2015 року. Основна спеціалізація Аріка - перевірка російських медіа, війна на Сході України, а також розслідування трагедії МН-17.  

Джаніна Сеньіні, відомий журналіст-розслідувач. До 2014 року очолювала відділ дата-розслідувань в газеті La Nacion (Коста-Ріка). Завдяки роботі її команди було запроваджено близько 50 кримінальних справ в Коста-Ріці, Великобританії, Франції, Фінляндії та США. Основна тематика розслідувань Джаніни - контрабанда зброї.

Команда Centurion Risk Assessment Services. 21 рік досвіду проведення тренінгів з безпеки. Команда тренерів розробила курс, який включає в себе поради та практичні рекомендації, що допомагають мінімалізувати ризики під час роботи в небезпечному середовищі. Серед клієнтів Centurion світові лідери військової журналістики.  

 

Відбір на тренінг проходитиме на конкурсній основі. Всі учасники повинні відвідати всі 4 дні тренінгу. Програма покриває транспортні витрати, а також забезпечує обідами та кава-паузами під час тренінгових днів.

 

Дати проведення тренінгу - 12-15 квітня.

Дедлайн подачі заявок - 25 березня.

Кількість учасників - 20.

Локація - резиденція "Межигір'я".

 

Щоб подати заявку на участь, надішліть на пошту Фонду Розвитку ЗМІ - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - листа, в темі вкажіть “Тренінг з безпеки та військових розслідувань”, та заповніть анкету, яку вам буде надіслано.

Тренінг проводиться за підтримки National Endowment for Democracy.