Понеділок, 14 березня 2016 11:39

Три відгуки про Тренінг з безпеки та військових розслідувань

 

Поки триває відбір, ділимось із вами відгуками учасників минулого тренінгу з безпеки та військових розслідувань. Це має розвіяти останні сумніви чи варто подавати заявку.

 

кучер маша

 

Маша Кучер, Громадське Радіо:
Пользу этого тренинга для журналиста трудно переоценить. Три дня практических занятий по отработке навыков оказания первой помощи, работе в зоне конфликта, на митингах, плюс баллистика, мины и растяжки, а также психологические особенности на минуточку нахождения в плену или сексуального насилия. И четвертый день - расследования на основе открытых источников от аналитика Bellingcat Aric Toler.
Я провела на фронте и всяких прочих беспорядках много времени, но именно на тренинге мой практический опыт сложился в стройную систему знаний.
Все было настолько приближено к настоящим ранениям, травмам и несчастным случаям, что на имитацию автомобильной аварии к нам подошли люди помочь. Возможно главное - это уверенность в своих силах, Centurion Risk Assessment Services Limited - Paul Rees дал мне эту уверенность.
жемчужнікова
Катерина Жемчужнікова, NGO.donetsk.ua:
#mdfsecuritytraining Міни та підказки, як знайти розтяжки, допомога при переломах, опіках та відкритих травмах живота, штучна кров та поранення, фейкова аварія з жертвами, на допомогу яким примчали й реальні люди, які не знали про наш тренінг. Це були чи не найцікавіші 3 дні освітнього процесу в моєму житті! Подяка Centurion Risk Assessment Services Limited - Paul Rees
А ви чули про проект Bellingcat? Це ті круті чуваки, які верифікують фото та відео в тому числі з Донбасу - хто кого обстрілює, чи є таки російські війська в Україні, чий же був той зловісний "Бук" і багато іншого - це все вони) Сьогодні цілий день Арік невтомно нам розказував, як же ж вони це роблять. вражаючий об'єм даних та стійкість і витривалість тих, хто їх порівнює!!! Я дуже рада, що в світі є такі люди! Це були дуже плідні й корисні 4 дні. Неймовірно вдячна за них!
петров
Володимир Петров, KyivPost:
Хочу подякувати MDF за надану можливість прийняти участь у тренінгу з безпеки та журналіських розслідувань. Мені було цікаво побачити як надавати домедичну допомогу і попрактикуватися у цьому. Особливо цікаво було дізнатися про порядок надання допомоги при відкритих переломах і у випадках дорожньо-транспортної пригоди. Також хочу подякувати нашим тренерам, які хотіли передати нам усі свої навички і знання за такий короткий термін. Завдяки надзвичайно насиченій програмі, декілька днів тренінгу пролетіли дуже швидко. Начебто тільки но познайомились, а вже останій день тренінгу і Арік Толер з Belling Cat надає практичні поради в пошуках інформації та її систематизування, для того аби довести розслідування до кінця. Тренінг було проведено на високому організаційному рівні, за що щиро дякую дівчатам з MDF. Сподіваюсь, до зустрічі на наступних тренінгах!