Середа, 20 травня 2015 06:09

Вітаємо нових стажерів Програми міжредакційних обмінів

Останній в цьому півріччі набір на Програму міжредакційних обмінів завершився, стажери обрані, деякі навіть вже почали своє стажування. Кількість анкет традиційно перевищила сотню. А обирати стажерів стає дедалі складніше - настільки гарні анкети ми отримали від наших аплікантів.
Ми раді повідомити, що цього разу на стажування у травні-червні поїдуть 5 іноземних журналістів та 14 українських.
Серед іноземців Андрій Сидоров та Ольга Дексніс з Мінська, Білорусь; Іван Шило з міста Солігорськ, Білорусь; Іріан Саншаса з міста Гомель, Білорусь та Теймур Максютов з міста Баку, Азербайджан.
Також вітаємо наших українських стипендіатів: Артура Корнієнко з міста Мукачево, Вікторію Топол, Оксану Януш, Христину Лушину, Аліну Смутко та Олексія Коваленко зі Львова, Анастасію Бойко, Олександру Самойленко та Ганну Аргірову з Києва, Ярославу Трегубову з Нової Водолаги Харківської області, Ірину Савченко з міста Суми, Вікторію Петрик з міста Вінниця, Ганну Тохмахчі з Маріуполя та Олексія Шандру з Черкас.
Програма стартувала у серпні 2014 року і вже понад 60 молодих журналістів вже пройшли стажування у провідних ЗМІ України.  
Про деталі можна дізнатись на сайті Програми міжредакційних обмінів www.jep.com.ua/