Вівторок, 09 червня 2015 13:37

Школа для регіональних журналістів: деталі конкурсу

А ми раді нарешті повідомити вам деталі нашого нового проекту - Школи для Регіональних Журналістів! І з радістю запрошуємо всіх колег з регіонів до участі в конкурсі!

Школа для регіональних журналістів відбудеться 8-12 липня у Києві! (Орієнтовні дати школи)

В рамках школи ми пропонуємо п'ятиденну тренінгову програму для працюючих журналістів та редакторів регіональних видань з усіх областей України та двотижневе оплачуване стажування в редакціях провідних ЗМІ України по завершенню школи.

Програма включатиме тренінги з соціальних медіа, міжнародних журналістських стандартів, медіа-права, онлайн-журналістики та відео-новин.

Серед тренерів:

Катя Горчинська - керівник проектів розслідувань, Радіо Свобода

Віталій Мороз - керівник програм нових медіа, Інтерньюс Україна

Наталя Нагорна - кореспондент ТСН, 1+1

Програмою оплачується проїзд в обидва кінці, проживання та дворазове харчування під час тренінгових днів та виплачується стипендія у розмірі $350/два тижні під час стажування.

Після завершення програми всі учасники школи зобов'язуються провести пост-тренінг у своїх редакціях.

Програма не має вікових обмежень, проте перевага буде надаватись штатним співробітникам або постійним дописувачам регіональних медіа.

Щоб подати заявку на участь, напишіть нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в темі листа вкажіть "Школа для регіональних журналістів") та заповніть анкету, яку вам буде надіслано у відповідь.

 

Ми чекаємо на ваші заявки та бажаємо вам усіхів!